بررسی راهکارهای اجرایی حفاظت از جنگل‌های شمال با همکاری بسیج سازندگی
1400/01/16

روسای دو سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور و سازمان بسیج سازندگی عصر امروز به اتفاق مدیران و دست اندرکاران دو مجموعه راهکارهای اجرایی حفاظت از جنگل‌های شمال را بررسی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جنگل‌ها، دکتر مسعود منصور در این نشست بر تشدید اقدامات حفاظتی جنگل های شمال تاکید کرد و افزود: اقدامات حفاظتی در جنگل هیرکانی باید به شکل مطلوب ساماندهی شود.

وی گفت: روند همکاری منابع طبیعی و بسیج باید توسط کارگروه مشترک دو سازمان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته تا به یک راهکار مشترک دست پیدا کنیم.

سردار زهرایی رییس سازمان بسیج سازندگی نیز گفت: حفاظت از جنگل‌ها اکنون یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است و بسیج نگاه به حفاظت از جنگل‌ها را به عنوان یک وظیفه اعتقادی خود می‌داند و برای حفاظت از منابع طبیعی از هیچ تلاشی دست برنمی‌دارد.

بر اساس این گزارش، مدیران کل منابع طبیعی استان‌های شمالی و فرماندهان بسیج سازندگی این استان‌ها در این نشست راه‌های همکاری مشترک را بررسی و دستیابی به نتایج نهایی جهت انجام همکاری‌های دوجانبه را به نشست کارگروه مشترک دو سازمان در هفته آینده موکول کردند.

تعداد مشاهده خبر152 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal