برگزاری وبینار آموزشی سامانه حواله الکترونیک در وزارت جهادکشاورزی
1399/12/24

وبینار آموزشی استفاده از «سامانه صدور حواله الکترونیک و ثبت درخواست کشاورزان» با حضور کلیه رؤسا و معاونین زراعت سازمان‌های جهادکشاورزی استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور، مسئولین برخی مراکز خدمات و تعدادی از کارگزاران توزیع نهاده‌های کشاورزی در سالن نعمتی جم وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی‏، در این جلسه مهندس ملازاده مشاور معاون وزیر در امور ساماندهی کود و بهبود و تغذیه گیاه به سوالات مخاطبین این وبینار آموزشی پاسخ دادند. در این جلسه کارشناسان فناوری اطلاعات شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، نحوه استفاده از سامانه مزبور را به مخاطبین آموزش داده و به سوالات فنی آن ها در این زمینه پاسخ گفتند.

سامانه صدور حواله الکترونیک و ثبت درخواست کشاورزان که توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی طراحی شده است، از سوی معاونت زراعت وزارت جهاد کشاورزی به عنوان سامانه مرجع در زمینه توزیع کودهای کشاورزی مورد تایید قرار گرفته و با نظارت مرکز فناوری وزارت جهادکشاورزی مقرر شده است این سامانه تا نیمه فروردین سال 1400 به صورت آزمایشی مورد بهره‌برداری قرارگرفته و پس از آن تاریخ، فعالیت رسمی آن درسراسر کشور آغاز شود.

این دوره آموزشی با توجه به نیاز کاربران در سراسر کشور تکرار خواهد شد.

تعداد مشاهده خبر681 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal