برگزاری هجدهمین نشست مشورتی تدوین سند ملی امنیت غذایی کشور
1399/12/03

هجدهمین نشست مشورتی تدوین سند ملی امنیت غذایی کشور در تاریخ سوم اسفند ماه 1399 با ریاست دکتر اسکندر زند مشاور و رئیس شورای مشاورین وزیر جهاد کشاورزی و سایر اعضا به صورت مجازی به میزبانی موسسه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی موسسه پژوهش‌های برنامه‌ریزی‏، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی، در این نشست پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم جناب آقای دکتر زند ضمن خوش‌آمدگویی به حاضرین در جلسه با ارائه گزارش کلی از جلسات قبل پیشرفت روند تدوین سند را مورد ارزیابی قرار دادند.

وی ضمن بیان این که بررسی کاربرگ‌های تخصصی آب، خاک، اقلیم و منابع طبیعی برای طرح در کمیسیون تخصصی تدوین سند ارسال شده است و مراحل نهایی تایید را طی می‌کند، با اشاره به افزوده شدن دو آیتم جدید به کاربرگ‌های تخصصی یعنی فرهنگ امنیت غذایی و توسعه دریا محور این موضوع را برای پیشبرد اهداف سند مهم ارزیابی کردند.

در ادامه ایشان ضمن بررسی کاربرگ‌های نیروی انسانی، مدیریت تولید و دانش و اطلاعات در زمینه امنیت غذایی، با بررسی چالش‌های اساسی، راهبرد‌های رسیدن به وضع مطلوب واقدامات و الزامات اولویت‌دار در این زمینه را مورد بررسی قرار دادند.

در پایان نشست حاضرین در این جلسه به بیان نقطه نظرات خود درخصوص مطالب ارائه شده پرداختند.

تعداد مشاهده خبر163 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal