راهکارهای کاهش اختلاف قیمت تولید و عرضه محصولات پروتئینی بررسی شد
1397/04/17

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی به منظور بررسی و ارزیابی محصولات پروتئینی قابل عرضه به صورت سرزده از میدان بهمن بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع ‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، رضایی در این بازدید نحوه عرضه گوشت قرمز و مرغ، قیمت گذاری، مرغ قابل عرضه سایز و چگونگی تامین بار این محصولات پروتئینی در میدان را بررسی و نظارت کرد.

رضایی در حاشیه این بازدید، طی نشست مشترکی با مدیریت میدان بهمن و اعضای هیئت امنای این مرکز به بررسی راهکارها و چگونگی تعدیل قیمت های گوشت مرغ و گوشت قرمز پرداخت و نظرات حاضرین را مورد توجه و بررسی قرار داد.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی نقطه نظرات خود را در این جلسه نسبت به راهکارهای کاهش اختلاف قیمت بین عرضه کنندگان و تولیدکنندگان، کیفیت و سلامت محصول و قیمت و چگونگی عرضه و چگونگی تامین گوشت در میدان بهمن ارائه کرد.

مدیر کل دفتر امور طیور و زنبورعسل معاونت امور تولیدات دامی، معاون بهبود تولیدات دامی استان و مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران و جمعی از عرضه کنندگان عمده میدان بهمن در این بازدید حضور داشتند
تعداد مشاهده خبر40 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal